Лондонський суд засудив українця до довічного ув’язнення

Лондонський суд засудив українця до довічного ув’язнення

Кримінальний суд Лондона виніс вирок українському аспірантові Павлу Лапшину. Його засудили до довічного ув’язнення.

Джерело: Відомості

Кримінальний суд Лондона виніс вирок українському аспірантові Павлу Лапшину. Його засудили до довічного ув'язнення, повідомляє ТСН. 

Звинувачення Лапшину зачитували впродовж години. Українець впродовж засідання підтвердив лише, що він дійсно є Павлом Лапшиним. А далі, білий як крейда, слухав переклад.

Напередодні Павло Лапшин визнав, що вбив літнього мусульманина, який повертався після вечірньої молитви, підготував та організував вибухи неподалік мечетей у містечках Вулверхемптон і Тіпсон неподалік Бірмінгема влітку цього року.

Нагадаємо, тоді британська поліція арештувала двох українців за вибухи в мечеті. Як виявилося, обоє хлопців стажувалися в ІТ-компанії. Згодом одного з українців випустили і попросили стати свідком у справі про вибухи біля мечетей. 

Loading...