У Регіонах розповіли, що вже готовий закон про виїзд Тимошенко на лікування
«Регіонал» Володимир Олійник повідомив, що влада вже підготувала законопроект, який дозволить екс-прем’єру Юлії Тимошенко виїхати на лікування в Німеччину.
«Регіонал» Володимир Олійник повідомив, що влада вже підготувала законопроект, який дозволить екс-прем’єру Юлії Тимошенко виїхати на лікування в Німеччину, пише Forbes.ua. За його словами, проект поки не зареєстрований у парламенті.
«Мова йде про внесення змін у Кримінально-виконавчий кодекс. Там необхідно прописати, на яких умовах ув'язненому надається відстрочка відбування покарання у зв'язку з виїздом на лікування за рубіж», — сказав депутат.
Але одного тільки закону, за його словами, мало. Рішення про те, що екс-прем'єр може виїхати в Німеччину, має прийняти суд, який визначить, на який строк буде припинена дія вироку по «газовій» справі.
«Після лікування Тимошенко повинна повернутися в Україну й продовжити відбувати покарання», — впевнений Олійник.
За його словами, внести зміни в законодавство нардепи можуть уже наступного тижня.
Для цього достатньо, щоб законопроект у понеділок, 21 жовтня, зареєстрували в парламенті. Тоді ж, на погоджувальній раді в спікера Рибака, лідери фракцій можуть внести його до порядку денного Ради.
Після цього документ може бути проголосований за основу й відразу прийнятий у цілому, вважає Олійник.
Як відомо, Президент Віктор Янукович вважає, що Верховна Рада може ухвалити рішення щодо можливості лікування екс-прем'єра Юлії Тимошенко за кордоном і обіцяє підписати такий закон.
