Янукович обіцяє відпустити Тимошенко за кордон, якщо Рада схвалить відповідний закон

Янукович обіцяє відпустити Тимошенко за кордон, якщо Рада схвалить відповідний закон

Президент України Віктор Янукович обіцяє підписати рішення Верховної Ради про можливість лікування екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко за кордоном.

Джерело: Відомості

Президент України Віктор Янукович обіцяє підписати рішення Верховної Ради про можливість лікування екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко за кордоном. Про це він заявив сьогодні, 17 жовтня, перебуваючи в Донецьку.

«Зараз політичними силами, які представлені в парламенті, підготовлено законопроект, який дозволить вирішити це завдання. Сьогодні в Україні немає закону, який би дозволив Тимошенко виїхати за кордон. Щойно це питання в парламенті буде вирішено, і мені на стіл ляже цей закон, тоді буде питання до Президента. Звісно, якщо парламент ухвалить цей закон, я його підпишу», — сказав він журналістам.

«Далі, які там будуть механізми... Швидше за все, це буде суд, який прийматиме рішення про порядок виїзду, збереження якихось гарантій», — пояснив Президент.

Нагадаємо, політичні соратники Тимошенко, а також її захист, наполягають на тому, що для виїзду екс-прем'єра на лікування за кордон не потрібно прийняття додаткових законів.

Додамо, 16 жовтня депутат Європарламенту Марек Сівець, коментуючи презентований у середу звіт місії Олександра Кваснєвського та Пета Кокса, повідомив, що підготовлений місією Європарламенту компромісний варіант вирішення проблеми екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко передбачає, що екс-прем'єр не зможе три роки балотуватися на виборах. Крім того, вона повинна виплатити близько 200 млн. доларів.

Loading...