Найбагатший нардеп-регіонал вчить українську мову
Мільярдер Вадим Новинський, який недавно став народним депутатом, почав вивчати українську мову.
Мільярдер Вадим Новинський, який недавно став народним депутатом, почав вивчати українську мову. Новинський, який минулого року отримав громадянство України, у коментарі «Вестям» розповів, як вчить українську мову.
«У мене з українською мовою справи йдуть дуже і дуже добре. Ви ж чули мою присягу в Раді? Я все розумію (українською). Я знайшов красиву «вчительку», вона мені допомагає. Правда, я жартую. Але я мову знаю. Я тільки соромлюся говорити, тому що буду допускати помилки і виглядатиму трохи кумедно», — заявив він.
«Коли навчуся правильно говорити, буду виходити і виступати (українською). Газети читаю «виключно українською мовою», — додав Новинський.
Як відомо, колишній громадянин Росії Новинський переміг на проміжних виборах в окрузі №224 з центром у Севастополі. Його підтримали понад 50% виборців. У вересні він склав присягу депутата і вступив у фракцію Партії регіонів.
Торік Новинський отримав від Президента Віктора Януковича громадянство України. Згідно з останнім рейтингом мільярдерів Forbes, Новинський займає 792-е місце, його статок оцінюється в $1,9 млрд.
