На Луганщині протягом кількох хвилин знешкодили грабіжника ювелірного магазину
Учора, 11 вересня, в 16.12 на пульт Краснодонського міжрайонного відділу ДСО надійшов тривожний виклик з ювелірного магазину «Карат», розташованого в місті Свердловську.
Учора, 11 вересня, в 16.12 на пульт Краснодонського міжрайонного відділу ДСО надійшов тривожний виклик з ювелірного магазину «Карат», розташованого в місті Свердловську.
Прибувши на місце виклику, правоохоронці побачили, що вхідні двері в магазин заблоковані, а всередині магазину, крім жінки-продавця знаходиться ще й чоловік у масці, розповідає обласне управління МВС у Луганській області.
Побачивши працівників міліції, незнайомець схопив продавця, приставив їй до горла ножа і попрямував з нею до виходу. Двері відчинилися, і на порозі показався невідомий у масці із заручницею. В одній руці він тримав білий поліетиленовий пакет, інша з ножем була приставлена до шиї жінки.

Прикриваючись переляканою продавщицею, він став вимагати від співробітників ДСО скласти зброю і безперешкодно пропустити його. Правоохоронці почали переговори зі зловмисником, щоб він відпустив заручницю. Але людина в масці всі пропозиції правоохоронців категорично відхиляла.
Відволікаючи переговорами увагу чоловіка, скориставшись моментом, коли бандит повернув голову в бік заручниці, бійці групи, використовуючи спецзасоби та прийоми рукопашного бою, звільнили жінку і затримали злочинця. Продавчиня була доставлена до лікарні, де їй була надана медична допомога.

На всю операцію професіоналам ДСО вистачило всього кілька хвилин. Співробітники слідчо-оперативної групи доставили затриманого до Свердловського міськвідділу міліції.
Як з'ясувалося, зловмисником виявився житель сонячної Вірменії, 1979 року народження. 12 серпня цього року він приїхав в Україну, щоб зустрітися з дівчиною, з якою познайомився через Інтернет. Бажаючи показати себе з кращого боку, чоловік смітив грошима, і через місяць його купівельна спроможність виснажилася.
Не бажаючи осоромитися перед жінкою, він вирішив роздобути фінанси найпростішим, як йому здалося, способом, а саме – пограбуванням ювелірного магазину.
Приглядівши магазин, він вийняв заздалегідь приготований ніж і під загрозою його застосування змусив працівників магазину зібрати йому в пакет ювелірні прикраси. На щастя, сторож не розгубився і натиснув тривожну кнопку, а потім сховався в кімнаті охорони.

А тим часом зловмисник, зібравши видобуток на загальну суму понад півмільйона гривень, хотів вже піти, але тут через вікно побачив міліціонерів. Тоді чоловік і вирішив скористатися слабкою жінкою в якості щита.
Даний факт зареєстрований в Єдиному реєстрі досудових розслідувань. Відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 187 Кримінального кодексу України «Розбій». Зловмисник затриманий. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.
