МЗС України запевняє, що в курортних містах Єгипту спокійно

Наразі ситуація в курортних містах Єгипту залишається спокійною, а всі головні аеропорти країни працюють у штатному режимі.

Джерело: Відомості

Наразі ситуація в курортних містах Єгипту залишається спокійною, а всі головні аеропорти країни працюють у штатному режимі. Про це на брифінгу повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс.

«Ситуація в курортних містах Єгипту — Шарм-ель-Шейху, Дагаб, Хургаді залишається спокійною. Інформації про проведення в цих містах масових акцій протесту, які могли б загрожувати безпеці туристів, які перебувають на територію країни, не надходило», — сказав Перебийніс.

Він також додав, що до дипломатичної установи Єгипту не надходило звернень від українців, які інформують про надзвичайні ситуації у країні.

Нагадаємо, раніше МЗС попередив громадян України про небезпеку перебування у Єгипті та запропонував утриматися на цьому етапі від поїздок до цієї країни без нагальної потреби.

У свою чергу Державне агентство з туризму та курортів звернулося до туристичних операторів з пропозицією тимчасово утриматися від організації туристичних поїздок до Єгипту до певного поліпшення ситуації в цій країні.

Як повідомлялося, у Єгипті на місяць введено надзвичайний стан. Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун у середу засудив застосування насильства при розгоні силовими структурами таборів прихильників поваленого президента Єгипту Мухаммеда Мурсі.

Loading...