Масове вбивство під Миколаєвом розслідують кінологи та інші експерти
У селищі Полігон під Миколаєвом, де на вихідних виявили тіла трьох чоловік і двоє важко поранених, другу добу працюють експерти та кінологи.
У селищі Полігон під Миколаєвом, де на вихідних виявили тіла трьох чоловік і двоє важко поранених, другу добу працюють експерти та кінологи. Для розслідування вбивства з Києва були направлені фахівці — заступник міністра Віктор Ратушняк, керівництво Головного слідчого управління та Департаменту карного розшуку, передає ТСН.
В самому селищі люди дуже налякані. «Адже завтра душогуб може прийти в будь-який будинок і вирізати всіх, — кажуть місцеві. — Хіба його замки зупинять? Навіть не знаємо, що робити».
Місцеві жителі запевняють: не даремно з Києва прислали фахівців допомогти з розслідуванням. Міліціонери, за словами людей, зрозуміли, з ким мають справу, і намагатимуться всіма силами зловити вбивцю чи вбивць, щоб не допустити повторення — або люди знову влаштують їм Врадіївку.
«Скоро саме слово «миколаївець» буде звучати стрьомно. Ними замість чеченців будуть лякати в Росії неслухняних дітей», — пишуть користувачі в соціальних мережах.
Про трагедію стало відомо у неділю, 11 серпня, у селищі Полігон невідомі вчинили масове вбивство.
Злочинці зарізали п'ять людей, в тому числі восьмирічного хлопчика. Проте двом людям вдалося вижити. Вони зараз перебувають у реанімації.
При цьому люди підозрюють, що напасти на родину міг хтось із одновірців, адже загиблі були членами однієї з релігійних сект.
