Син депутата, підозрюваного в розкраданні, заявив про тиск СБУ

На родину депутата Київської облради Андрія Пасічника, якого підозрюють у розкраданні кредитних коштів на загальну суму понад 500 мільйонів гривень, тисне Служба безпеки України.

Джерело: Відомості

На сім'ю депутата Київської облради Андрія Пасічника, якого підозрюють у розкраданні кредитних коштів на загальну суму понад 500 мільйонів гривень, тисне Служба безпеки України. Про це заявив син підозрюваного Ігор Пасічник у коментарі програмі "События", повідомляє прес-служба телеканалу "Україна".

"У нас є проекти, які ми реалізовуємо, і у певних людей, групи осіб, виникло бажання забрати їх собі. Тому на нас зараз чиниться тиск через СБУ", - сказав він.
У той же час в СБУ заявляють, що депутат "виступив організатором організованого злочинного угруповання з чітким поділом ролей - у кожного були свої функції".

"На сьогоднішній день задокументовано 2 епізоди, за якими його підозрюють, також продовжують документуватися ще 10", - розповів начальник відділу СБУ.

СБУ заявила про підозру щодо депутата Київської облради 22 липня.

Loading...