За перший тиждень вступної кампанії абітурієнти подали понад 600 тисяч заяв

Всього за перший тиждень вступної кампанії у вищих навчальних закладах України зареєстровано 608,1 тис. заяв від 214,4 тис. абітурієнтів.

Джерело: Відомості

Всього за перший тиждень вступної кампанії у вищих навчальних закладах України зареєстровано 608,1 тис. заяв від 214,4 тис. абітурієнтів. У прес-службі Міністерства освіти і науки України повідомили, що в електронному вигляді зареєстровано 188,8 тис. заяв, у паперовому вигляді — 419,3 тис.

Так, до вишів I-II рівнів акредитації всього подано 107,65 тис. заяв, до вищих закладів III-IV рівнів акредитації — 500,45 тис.

Рейтинг 10 вишів за кількістю поданих заявок очолює Київський національний університет ім. Тараса Шевченка (18, 637 тис. заяв). Також у першу п’ятірку потрапили Національний авіаційний університет (14,321 тис. заяв), Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (13,978 тис.), Львівський національний університет ім. І. Франка (12015 тис.) і Національний університет «Львівська політехніка» (10,826 тис.).

Далі на шостому місці рейтингу опинився Харківський національний університет ім. Каразіна (10,488 тис), за ним на сьомому місці — Національний педагогічний університет ім. Драгоманова (10,246 тис.), восьму позицію посідає Київський національний економічний університет ім. Гетьмана (10,071 тис.).

Останні місця дісталися Дніпропетровському національному університету ім. Гончара (9971 заява) і Київському національному торгово-економічному університету (9162).

Вже за перші три дні вступної кампанії було зареєстровано 266 600 заяв про вступ від 109800 осіб.

У цьому році вперше за роки проведення ЗНО перше місце серед найпопулярніших предметів посідає математика.

Loading...