На митниці у Харкові застрягли більше ста вантажних фур
Біля митного поста у Харкові сотні фур чекають своєї черги на проїзд уже кілька днів.
Біля митного поста у Харкові сотні фур чекають своєї черги на проїзд уже кілька днів. Як пише МГ «Об´єктив», біля митного поста «Харків-Центральний» зібралися понад сотні вантажних автомобілів. Далекобійники стоять у черзі вже кілька днів.
За словами далекобійників, заїхати на митний пост неможливо. Черга просто не рухається. Водії запевняють: ніхто з керівництва поста до них не підходить і не пояснює причини затримки.
На сайті Головного управління Міндоходів у Харківській області причину черги, що утворилася з вантажівок, пов´язують зі святами. Уточнюють: у ці дні працюють в посиленому режимі. Приймати далекобійників будуть і у вихідні.
В офіційній заяві сказано: «Звертаємо увагу перевізників та суб´єктів зовнішньоекономічної діяльності, що в Харківській митниці Міндоходів здійснює роботу на місцях прибуття на митних постах «Пісочин» (Харківська обл., Харківський р-н, смт Пісочин, вул. Крупської, 15) і «Харків-автомобільний» (Харківська обл., Харківський р-н, смт Бабаї, вул. Вторчерметівська, 4), які можуть одночасно вмістити 50 і 60 транспортних засобів відповідно. Просимо перевізників та суб´єктів зовнішньоекономічної діяльності враховувати зазначену інформацію і не створювати ажіотажу в місцях прибуття транспортних засобів».
