Міліція затримала компанію, яка жорстоко побила молоду пару в Києві
Міліція встановила підозрюваних у жорстокому побитті молодої пари в Оболонському районі Києва. Правоохоронці зараз з’ясовують причини такої агресії.
Міліція встановила підозрюваних у жорстокому побитті молодої пари в Оболонському районі Києва. Правоохоронці зараз з'ясовують причини такої агресії, йдеться у сюжеті ТСН.
Начебто, конфлікт розпочав п'яний хлопець із биткою, причепившись до компанії молодих людей.
«Одна частина учасників інциденту каже одне, друга інше. Встановлено понад десять осіб, які брали участь в конфлікті. Ще є дуже багато очевидців, свідків. Навіть знімали на телефон. Тому опитаємо і тих, і інших — зможемо повідомити причину», — заявила речниця міліції Києва Ольга Білик.
Нагадаємо, Інтернет сколихнуло відео бійки біля столичного метро «Оболонь». Близько десяти молодиків побили хлопця та його дівчину. У хід пішла навіть бейсбольна битка. Після жорстокої розправи непритомного хлопця забрала «швидка». Зараз його життю нічого не загрожує.
