Нелегальні перевізники «вимивають» із держбюджету 10 млрд. грн. щороку
Через нелегальних перевізників державний бюджет України щорічно втрачає до 10 млрд. грн.
Через нелегальних перевізників державний бюджет України щорічно втрачає до 10 млрд. грн. Про це під час наради, присвяченій дотриманню законодавства у транспортній сфері, повідомив заступник Генерального прокурора України Віктор Білоус. За його словами, тільки минулого року послугами автомобільного транспорту в Україні скористалися понад 3 мільярди пасажирів, а це майже половина від загального обсягу пасажирських перевезень.
Водночас Білоус наголосив на численних порушеннях, виявлених у транспортній сфері. “Кількість нелегальних перевізників постійно зростає, а державний бюджет щорічно втрачає до 10 млрд. грн.”, - сказав заступник генпрокурора.
За його словами, наявні істотні порушення при оформленні, видачі та використанні дозволів на міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом, не ведеться належна боротьба з нелегальними перевізниками з боку органів ДАІ та Укртрансінспекції.
Минулого року Укртрансінспекція загалом перевірила 188 045 автотранспортних засобів, з яких виявлено 19 735 автотранспортних засобів, якими надавались послуги "нелегальних" перевезень.
