Азаров побив власний рекорд по видаткам на квіти

Азаров побив власний рекорд по видаткам на квіти

Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України 3 червня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Дон Піон» на постачання квітів на 375 тисяч грн.

Джерело: Відомості

Уряд купив Хіліконію або дикий подорожник по 60 грн. за штуку.

Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України 3 червня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Дон Піон» на постачання квітів на 375 тисяч грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель», передає сайт «Наші гроші».

Найдорожчими виявились великі кошики квітів по 1500 грн. та вінки по 1400 грн. Серед окремих квітів найдорожчими є Стрелиція по 70 грн. та Хіліконія по 60 грн.

Цьогорічне замовлення на квіти виявилось найбільшим за останні роки. У 20012 році уряд замовив квітів на 334 тис грн., у 2011-му – на 134 тис грн., у 2008-му – на 240 тис грн. За 2009-2010 роки даних у «Віснику держзакупівель» немає.

Нагадаємо, Верховна Рада цього року також збільшили видатки на квіти до 260 тис грн.

Детальніше дізнатися про кошторис на квіти можна тут.

Loading...