У справі про пробиття журналістів знайшли ще чотирьох підозрюваних
Ще чотирьом особам вручили повідомлення про підозру у справі про перешкоджання роботі журналістів під час мітингу опозиції 18 травня у Києві. Про це повідомила прес-служба прокуратури столиці.
Ще чотирьом особам вручили повідомлення про підозру у справі про перешкоджання роботі журналістів під час мітингу опозиції 18 травня у Києві. Про це повідомила прес-служба прокуратури столиці. Згідно з інформацією, станом на 11 червня чотирьом особам віком від 20 до 26 років вручено відповідне повідомлення.
"З фігурантами справи проводяться слідчі дії. Вирішується питання щодо обрання підозрюваним міри запобіжного заходу", - сказано в повідомленні.
Як відомо, Шевченківським райуправлінням міліції у зв’язку з подіями 18 травня в центрі Києва розслідується кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 КК України "Хуліганство" та ч. 1 ст.171 КК України "Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів". Під час акції опозиції 18 травня було побито журналіста 5 каналу Ольгу Сніцарчук та фотографа видання "Комерсант-Україна" Влада Соделя.
За підозрою у нападі затримали Вадима Тітушка. Він був у складі групи з близько 50 осіб, які влаштували бійку зі "свободівцями" на Великій Житомирський.
Пізніше Шевченківський райсуд Києва випустив Тітушка під заставу у 22940 гривень.
