Тимошенко не відпустять провідати матір

Екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко написала заяву з проханням відпустити її до хворої матері. Про це повідомив її захисник Сергій Власенко.

Джерело: Відомості

Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко написала заяву з проханням відпустити її до хворої матері. Про це повідомив її захисник Сергій Власенко.

 "Сьогодні о 18.00 таку заяву написано і передано представникам пенітенціарної служби. У них за законом відповідно до ч.2 ст.111 Кримінально-виконавчого кодексу є доба, щоб прийняти відповідне рішення", - сказав Власенко журналістам після зустрічі з Юлією Тимошенко в лікарні "Укрзалізниці".

За словами Власенка, рішення написати заяву з проханням дозволити їй зустріч з хворою матір'ю Тимошенко прийняла після того, як дізналася про інтерв'ю її тітки Антоніни Ульяхіної, пише ТСН.

Нагадаємо, в інтерв'ю Ульяхіна повідомила про різке погіршення стану здоров'я мами екс-прем'єра Людмили Телігіної, у якої відмовили ноги. Правда, за словами Ульяхіної, це сталося після арешту Тимошенко.

У свою чергу, помічник голови Державної пенітенціарної служби України Ігор Андрушко заявив, що в Юлії Тимошенко є право звернутися до керівництва колонії з проханням відвідати хвору матір. Щоправда потім уточнив:
“Увязнений має право звертатися з таким проханням, але там є чіткий перелік підстав для цього. Крім того у випадку із засудженою Ю.Тимошенко така можливість не передбачена з тієї причини, що вона перебуває не у пенітенціарному закладі, а перебуває у медичному стаціонарному закладі на реабілітації”, —пояснив він у коментарі УНН.

Loading...