Кожен десятий українець користується смартфоном

Кожен десятий українець користується смартфоном

Близько 10% українців користуються смартфонами, при цьому 45% із них — регулярно завантажують і використовують мобільні додатки. Про це розповіли в агентстві мобільного маркетингу LEAD9.

Джерело: Відомості

Близько 10% українців користуються смартфонами, при цьому 45% із них — регулярно завантажують і використовують мобільні додатки. Про це розповіли в агентстві мобільного маркетингу LEAD9. Відповідно до проведеного компанією GfK Ukraine опитування, 9,3% опитаних українців вказало, що використовують смартфони, пише «Фокус».

Варто відзначити, що 86% з них мають сенсорні екрани.

У порівнянні з дослідженням 2010 року, кількість користувачів смартфонів в Україні збільшилася в п'ять разів (тоді показник склав близько 2%).

Варто відзначити, що найбільш популярні смартфони серед молоді — їх використовує 20% українців у віці 16-30 років.

Серед операційних систем лідирує Android (49%), потім йдуть iOs (9%), Symbian (7%) і Windows Mobile (2%). При цьому 31% важко відповісти, яка ОС встановлена на смартфон, а 45% власників смартфонів заявило, що регулярно скачують і використовують мобільні додатки.

Loading...