У Севастополі досі триває купальний сезон, цвітуть квіти і зеленіє трава

Севастополь зустріне перший день зими аномально теплою погодою. Температура повітря останні три дні коливається від плюс 16 до плюс 20, на морі повний штиль, а в місті розквітають квіти й на деяких фруктових деревах навіть з’явилися плоди.

Джерело: Відомості

Севастополь зустріне перший день зими аномально теплою погодою. Температура повітря останні три дні коливається від плюс 16 до плюс 20, на морі повний штиль, а в місті розквітають квіти й на деяких фруктових деревах навіть з’явилися плоди, передає УНН.

Навесні кримські синоптики заявляли про те, що в цьому році вже в квітні в Севастополі настало літо. Незважаючи на різке похолодання по всій Україні і Криму в листопаді, в Севастополі трималася відносно тепла погода, а починаючи з середи повітря прогрілося до плюс 18 градусів. На думку синоптиків, аномальному потеплінню сприяє південний вітер.

Кореспондент агентства РІА Новини особисто об’їхав кілька районів міста і переконався в тому, що практично скрізь зазеленіла трава, на деяких деревах розпускаються бруньки, а у декількох слив, які ростуть біля моря, з’явилися перші плоди. В центрі міста на десятках клумб розцвіли квіти, навколо них літають бджоли і метелики. А на Приморському бульварі, на подив городян, зацвіли кілька троянд.

За попередніми прогнозами, аномально тепла погода у Севастополі може протриматися всю першу декаду грудня. На міських пляжах, а також в Блакитній бухті вода тримається близько плюс 16-17 градусів за Цельсієм, що дозволяє багатьом городянам не закривати купальний сезон.

Loading...