83% українців не задоволені роботою Верховної ради

83% українців не задоволені роботою Верховної ради

Дослідження проведено Kantar TNS Online Track.

Джерело: Відомості

За даними серпневого онлайн дослідження Kantar TNS Інтернет Трек,  83% українців незадоволені діяльністю Верховної Ради, і тільки 2% вказали, що швидше за задоволені.

Серед представників молодшої вікової групи тих, хто зовсім незадоволений діяльністю парламенту  -46%.

У свою чергу, 5% опитаних вказали, що повністю або скоріше задовільно оцінюють діяльність уряду. Протилежну думку мають 58% респондентів.

Жителі Центрального регіону значимо частіше, ніж вибірка в цілому, задоволені діяльністю уряду (11%). Молодь (27%) і жителі Києва (31%) частіше демонструють нейтральну позицію щодо діяльності уряду.

70% опитаних не задоволені діяльністю Президента, сумарна частка тих, хто оцінює діяльність Президента задовільно становить 9%.

Варто зазначити, що найбільша частка тих, кому важко відповісти, задоволений він чи ні діяльністю структури саме  уряду.

Опитування проводилося методом онлайн опитування з 16.08.2016 - 21.08.2016. Географія дослідження - вся Україна (крім АРК), міське населення, чоловіки і жінки у віці 18-55 років. 

Довідка:

Компанія Kantar TNS в Україні - це представник світового лідера в галузі маркетингових досліджень - компанії Kantar TNS. Україна є однією з 80 країн, де працює TNS, надаючи послуги на високому професійному рівні. З осені 2008 року TNS входить до складу Kantar Group, дослідницького підрозділу світового рекламно-комунікаційного холдингу WPP.

Loading...