В Одесі затримано на хабарі завідуючу лабораторією ветеринарно-санітарної медицини

В Одесі затримано на хабарі завідуючу лабораторією ветеринарно-санітарної медицини

Завідуюча лабораторією вимагала від продавця рибної продукції 3 тисячі гривень.

Джерело: Відомості

За таку суму ветеринар обіцяла «залишити поза увагою» незаконну торгівлю продукцією без сертифікатів про походження та якості продукції.

2 вересня після отримання першої частини хабара у сумі 1,5 тисячі гривень жінку було затримано оперативниками Управління захисту економіки (УЗЕ) в Одеській області спільно зі слідчими місцевої прокуратури.

Предмет хабара вилучено.

За даним фактом місцевою прокуратурою міста Одеси відкрито кримінальне провадження.  Правопорушниці загрожує від 5-ти до 10-ти років ув’язнення з позбавлення мправа обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до 3-х років, з конфіскацією майна.

Наразі тривають слідчі дії, вирішується питання щодо повідомлення їй про підозру та обрання міри запобіжного заходу.

Loading...