Киянин загинув внаслідок «дуелі» на шампурах

Киянин загинув внаслідок «дуелі» на шампурах

Чоловік отримав смертельну колоту рану.

Джерело: Відомості

Повідомлення про те, що в Києві на бульварі Верховної Ради помер чоловік, надійшло до чергової частини Дніпровського управління поліції майже о другій годині ночі, повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Правоохоронці, які виїхали за викликом, попередньо встановили: у дворі будинку компанія влаштувала святкування. У застіллі брали участь раніше судимі 56-річний батько та матір, їхня 25-річна донька і майбутній зять — місцевий 38-річний житель. Після випитого алкоголю чоловіки посперечалися, посварилися і влаштували двобій на шампурах. Під час «фехтування» тесть наніс кавалеру доньки колоту рану. Чоловік впав на землю і помер.

Слідчо-оперативна група дослідила місце події, опитала учасників застілля та інших місцевих мешканців — можливих свідків та очевидців. Окрім того, до працівників поліції, які відпрацьовували правопорушення, звернувся 26-річний місцевий житель із повідомленням, що це він вбив чоловіка із ревнощів. Під час поверхневого огляду у нього правоохоронці вилучили гранату без запалу, яку направили на експертизу.

Обох чоловіків доставили до управління поліції для з’ясування всіх обставин. Причину смерті киянина встановить судово-медична експертиза. Із показів свідків стало відомо, що незадовго до трагедії померлий вжив наркотики.

Відомості відповідним чином зареєстрували у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Дніпровського управління поліції, а відтак розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Проводиться слідство.

Loading...