СБУ ліквідувала великий конвертцентр в Одесі

СБУ ліквідувала великий конвертцентр в Одесі

Служба безпеки України спільно з прокуратурою припинила функціонування великого конвертаційного центру в Одесі.

Джерело: Відомості

Зловмисники проводили фіктивні операції з рахунками, виводили кошти за межі України, а також здійснювали нелегальні валютні операції. Щомісячний обіг проконвертованих грошей становив понад 30 мільйонів гривень. Збитки, що завдані державному бюджету за час функціонування «конверта», оцінюється більше ніж у 100 мільйонів гривень, повідомляє прес-центр СБУ.

У рамках відкритого кримінального провадження правоохоронці затримали кур’єра конвертаційного центру з одним мільйоном 326 тисячами гривень готівки, а згодом — ще чотирьох членів угруповання.

Під час одночасно проведених обшуків в офісних приміщеннях «конверта», помешканнях його організаторів, кур’єрів та бухгалтерів вилучено печатки фіктивних підприємств, фінансово-господарську документацію, понад три мільйони 750 тисяч гривень готівки. На рахунки всіх підприємств, підконтрольних учасникам фінансової оборудки, накладено арешти.

Тривають слідчі дії. 

Loading...