Під Маріуполем лев напав на працівника зоопарку

Під Маріуполем лев напав на працівника зоопарку

У зоопарку селища Сартана поблизу Маріуполя лев накинувся на чоловіка.

Джерело: Відомості

Про це повідомляє місцеве видання «0629» з посиланням на власні джерела.

Інцидент стався вдень 1 березня. За попередньою інформацією, 43-річний потерпілий є працівником зоопарку, проживає в селищі Талаківка.

З великої крововтратою і травматичним шоком потерпілого доставили в міську лікарню № 1. 

Пізніше 0629 вдалося дізнатися у медиків про стан маріупольця. Лев завдав скальповану рану голови, залишивши її майже без шкіри. Сильно скалічив руки і ноги. Особливо постраждала ліва нога — звір практично викуси йому литкового м’яза. На щастя, життєво важливі органи зачеплені були, і жити чоловік буде.

При цьому в зоопарку виданню повідомили, що нічого страшного не сталося і поранений працівник вже перебуває вдома. За словами директора закладу Савелія Вішури, потерпілий є бідною людиною. Він часто допомагав йому з тваринами в зоопарку, у відповідь директор допомагав йому. Цього разу чоловік прийшов напідпитку і поліз в клітку до лева. Тварина погано відреагувала на запах алкоголю і напала на чоловіка.

Як стало відомо, Савелій Вашура забезпечив хворого усіма необхідними медикаментами.

У прес-службі Маріупольського відділу поліції 0629 повідомили, що повідомлення про подію надійшло до них від медиків швидкої допомоги. Відомо, що чоловік проходив стажування в цьому зоопарку. Він прибирав сусідній вольєр і не розрахував відстань від клітини з левом.

Лев лапою підтягнув маріупольця до себе і завдав йому серйозні травми.

Лев на прізвисько Самсон з’явився в зоопарку в кінці 2011 року.  

Loading...