СБУ затримала одного з командирів ополчення ЛНР

Служба безпеки України заявила про затримання в Полтавській області одного з командирів ополчення так званої Луганської народної республіки (ЛНР) Сергія Корсунського.
«Служба безпеки України тільки що затримала Сергія Корсунського», — повідомила прес-секретар відомства Олена Гітлянська на свої сторінці у Facebook. За її словами, співробітники СБУ затримали його в Полтавській області і зараз передають «органам правосуддя для проведення слідчих дій», інформує «Росбалт».
Напередодні представника «армії ЛНР» помітили в одному з київських ресторанів. Про появу Корсунського в українській столиці повідомляв блогер Семен Кабакаєв. Він нагадав, що один з лідерів самопроголошеної ЛНР брав участь у захопленнях урядових будівель в Луганську, в тому числі й будівлі СБУ.
У свою чергу журналіст Євген Спірін повідомив, що «Корсунський посварився з луганськими сепаратистами ще в квітні 2014 року».
«Будівлю СБУ було захоплено 6 квітня 2014 року. Так, Корсунський був з Болотовим, але 25 квітня залишив будівлю і був названий «бандерівцем». Річ у тім, що Корсунський не підтримав загальну ідею інтеграції до складу РФ», — написав Спірін на своїй сторінці в Facebook.
Нагадаємо, Корсунський був одним з командирів «ополчення ЛНР» на самому початку так званої «російської весни». Корсунський командував одним із двох основних збройних загонів «ЛНР» — «Армією південного сходу».