Впродовж доби рятувальники вивільнили із снігових заметів 330 транспортних засобів

Впродовж доби рятувальники вивільнили із снігових заметів 330 транспортних засобів

Рятувальники вивільнили із снігових заметів 330 транспортних засобів, у тому числі 56 карет швидкої медичної допомоги та надали допомогу 2 тис. 304 особам.

Джерело: Відомості

«Лише впродовж минулої доби рятувальники вивільнили із снігових заметів 330 транспортних засобів, у тому числі 56 карет швидкої медичної допомоги та надали допомогу 2 тис. 304 особам, доставили до лікувальних закладів 5 вагітних жінок», - повідомив перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький.

Він також зазначив, що в державі функціонує понад 3 тис. 600 пунктів обігріву, в яких надано допомогу більше 49 тис. громадянам.

На даний час продовжують діяти обмеження руху для автомобільного транспорту в Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Дніпропетровській та Полтавській областях. Впродовж доби важкою інженерною технікою ДСНС розчищено близько 600 км доріг у Миколаївській, Кіровоградській та  Дніпропетровській областях.

Крім того, наразі залишаються знеструмленими 139 населених пунктів у п’яти областях, а саме: Херсонська – 95, Миколаївська – 27, Одеська – 8, Черкаська – 5 та Кіровоградська – 4. До відновлення енергопостачання населених пунктів залучені бригади обленерго.

Всього до ліквідації наслідків негоди залучено 2 тис. 751 чол. та 1 тис. 650 од. техніки, у тому числі: від  ДСНС – 429 чол. і 256 од. техніки, від Укравтодору – 1489 чол. і  1117 од. техніки та від Укренерго – 833 чол. та 277 од. техніки.

За даними Укргідрометцентру, 21 січня у західних областях, вранці та вдень і в більшості районів Лівобережжя невеликий сніг, у східних, Запорізькій та Дніпропетровській областях помірний сніг, на решті території без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер південний з переходом на західний, 5-10 м/с.

Loading...