У Києві донеччанин ледь не проніс гранату на борт літака

Правоохоронці вилучили в одного з пасажирів київського аеропорту гранату.
Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на відділ комунікації Головного управління Національної поліції України в Києві.
«35-річний мешканець Донецької області пояснив працівникам поліції та представникам служби безпеки аеропорту, що просто «забув» викласти із сумки боєприпаси, коли пакував особисті речі», — йдеться в повідомленні.
Вибухонебезпечні предмети чоловік намагався взяти на борт літака в ручній поклажі.
Вибухотехніки, які прибули на місце події, вказали: виявлені в пасажира предмети ззовні схожі на бойову гранату РГД-5 та запал УЗРГМ-2. Столичні правоохоронці вилучили та направили на експертизу небезпечні знахідки.
За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує до семи років ув’язнення.