Українських військових, які лишилися в окупованому Криму, відправляють до Сирії
Колишніх українських військових, які після окупації Криму Росією залишились на півострові, відправляють до Сирії.
Про це повідомляє УНН із посиланням на власні джерела.
Як повідомив співрозмовник, відправка військових, які прийняли російське громадянство, на Близький Схід стає дедалі масовішою. Військові змушені погоджуватися або ж звільнятися зі служби.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в особових справах військових, які перейшли на бік Росії, окупаційна влада вписала рядок про схильність до зради.
Як відомо, російські повітряно-космічні сили завдають авіаударів у Сирії з кінця вересня. Якщо вірити звітам Міноборони РФ, всього за цей час вони провели 137 бойових вильотів по 448 об'єктам в провінціях Алеппо, Дамаск, Ідліб, Латакія, Ракка, Хама і Хомс.