Бойовики провокують сили АТО, аби була «картинка» для російських ЗМІ

Протягом декількох останніх діб бойовики продовжують активні спроби спровокувати українські війська на масоване застосування вогневих засобів.

Джерело: Відомості

З метою відеофіксації можливого застосування зброї в Донецьк прибула група з 20 представників російських ЗМІ. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи «Інформаційний спротив», народний депутат Дмитро Тимчук.

«Перед російськими журналістами ставиться не тільки завдання «фіксації обстрілів мирного населення українськими військовими», а й «консультацій» з організації провокацій. Одна з головних умов подібного роду дій — фіксація можливого відкриття вогню з боку сил АТО представниками СММ ОБСЄ, для чого провокації прив'язуються до графіку інспекційних поїздок патрулів ОБСЄ», — повідомив Тимчук.

Зазначається, що провокації проводяться на ділянках: Старогнатівка-Гранітне, Піски-Опитне-донецький аеропорт, Луганське-Миронівський-Троїцьке-Попасна, північна частина Горлівки.

Loading...