Українці, які їдуть відпочивати до Криму, везуть з собою продукти

Прикордонники запевняють, що потік людей влітку не збільшився.

Джерело: Відомості

Середина червня, але збільшення потоку відпочивальників до Криму прикордонники поки що не зафіксували. На відпочинок до окупованого півострова їдуть переважно українці, які мають там рідних або друзів, йдеться в сюжеті ТСН.

Потягом до Херсона, звідти до кордону автобусом, далі – пішки на пункт пропуску. І вже в Криму родичі зустрічають машиною. Так до місця відпочинку добирається переважна більшість українців.

Витрачати невиправдано великі гроші на місцеві санаторії та занадто дорогу їжу теж мало хто збирається, тож зупиняються у родичів і друзів. Їдуть на відпочинок із своїми продуктами. Бо в окупованому Криму — усе вдвічі дорожче.

«Молоко, масло, соки, навіть хліб, взяв з собою з України пару буханок», — каже відпочивальник.

За добу адміністративну межу з Кримом перетинають до півтори тисячі людей. Такі ж цифри тут були і взимку. Українські прикордонники кажуть — до збільшення потоку людей готові.

Підприємці везуть на півострів переважно продукти. Назад в Україну їдуть з повними баками та каністрами. Адже бензин — майже єдиний товар, який дешевший, ніж в Україні.

Loading...