Російський ГРУшник: Наші війська ввели, навіть неофіційно просто

Російський ГРУшник: Наші війська ввели, навіть неофіційно просто

Російський ГРУшник Олександр Александров, якого взяли у полон під час сутички українських військ з терористами під Щастям, зізнався, що ситуація на Донбасі зовсім інша, аніж її змальовує російське телебачення.

Джерело: Відомості

Про це він розповів в інтерв'ю російській «Новой газете».

«Наші війська ввели, навіть неофіційно просто... Скільки вже загинуло наших солдат, українських солдатів, в чому сенс взагалі цього? Я зараз побував з іншого боку конфлікту, розумію, що все не зовсім так, як показують головні (російські) канали, навіть глибоко не так. Немає ніякого гоніння на російську мову, тут нормальні хлопці», — розповів полонений російський військовослужбовець.

Він також в черговий раз відзначив різницю між ставленням до полонених в Україні та Росії.

«Українська сторона своїх полонених, загиблих гідно зустрічає. А у нас навіть у новинах не йдеться. А якщо щось відбувається, то відмовляються, як, наприклад, від мене. Не знаю, звичайно, можна вважати мене за зрадника, але Батьківщину я не зраджував», — підкреслив Александров.

Він також не виключив, що новий указ, який нещодавно підписав Путін, яким засекречуються втрати Росії серед військових у мирний час, не в останню чергу спричинений полоном російських військовослужбовців під Щастям.

Російський спецпризначенець розповів, що хоче добитись зміни звинувачення — з «тероризму» на «диверсію».

«Збираємося перекваліфікувати статтю з тероризму. Терористом я не був, виконував наказ. Я є військовослужбовцем, поки контракт у мене офіційно не закінчився», — підкреслив Александров.

Також затриманий ГРУшник розповів, що йому так і не вдалося поговорити з родичами, мовляв вони не відповідають на дзвінки, а дружина вийшла на зв'язок з ним лише раз, після чого з нею також зник зв'язок.

Loading...