Вночі бойовики знову обстрілювали Мар’їнку

Вночі бойовики знову обстрілювали Мар’їнку

Також найманці накрили вогнем мирний населений пункт.

Джерело: Відомості

Минулої ночі ситуація в зоні АТО була неспокійною, зафіксовано понад 40 обстрілів переважно із застосуванням мінометів та ствольної артилерії калібрів. Про це інформує прес-центр АТО на своїй сторінці у Facebook. 

Найскладнішою ситуація залишається на Донецькому напрямку. Там із артилерії та мінометів бойовики гатили по Пісках, Березовому, Первомайському, Опитному, Богданівці, шахті Бутовка, Новобахмутовці. Населені пункти Березове та Водяне обстріляли з танків, по Старогнатівці вдарили РСЗВ.

Неспокійною залишається ситуація і в районі Мар'їнки. Тут ворог обстріляв позиції сил АТО з гранатометів та стрілецької зброї.

В районі Маріуполя 122-мм артилерія била по Гранітному.

На Луганському напрямку зі 120-мм мінометів найманці обстрілювали Новотошківське, але з опівночі кількість обстрілів відносно зменшилась.   

Крім того, із 120-мм артилерії та «Градів» бойовики били в районі Гранітного, ударів зазнав і цей мирний населений пункт.  За ніч було зафіксовано понад 30 прольотів ворожих безпілотників.

Loading...