Аргентина пройшла у фінал чемпіонату світу

«Небесно-блакитні» вп’яте зіграють у головному матчі чемпіонату світу.

Збірна Аргентини стала другим фіналістом чемпіонату світу-2014 з футболу. У важкому півфінальному матчі «альбі-Селесте» переграли Нідерланди в серії пенальті з рахунком 4:2, розповідає «Проспорт».

За всі 120 хвилин гри не було жодного гольового моменту. Полушанси мали Роббен і Паласіо. Але в цілому, гра була більше схожа на шахову партію, ніж на футбольний матч. Безліч боротьби фолів і мінімум футболу як такого.

А в серії пенальті Серхіо Ромеро відбив удари Влаара і Снейдера. Аргентинці всі свої удари реалізували.

Отже, 12 липня Нідерланди зіграють з Бразилією в матчі за третє місце. А 13 липня на «Маракані» буде названо новий чемпіон світу — Німеччина чи Аргентина.

Це буде третій німецько-аргентинський фінал на ЧС. У 1986 році виграли «небесно-блакитні», а 4 роки по тому переміг Бундестім.