Вперше за сім років «Динамо» у битві з «Шахтарем» завоювало Кубок України

Фінальний свисток зафіксував перший тріумф «Динамо» в Кубку з 2007 року.

Київське «Динамо» — переможець Кубка України. У фіналі динамівці перемогли донецький «Шахтар» з рахунком 2:1, розповідає «Проспорт».

Кияни обидва м'ячі забили після розіграшів стандартів наприкінці першого тайму. Спершу після удару Віди м'яч у власні ворота зрізав Кучер. За кілька хвилин хорват забив сам після подачі Велозу.

«Гірники» відквитали один гол на 56-й хвилині. Відзначився Дуглас Коста. Був у донеччан шанс забити другий гол, але Шовковський блискуче зіграв у воротах, відбивши підступний удар Кучера.

Але це був епізод на тлі ігрової переваги «Динамо».

Наприкінці гри відбулася штовханина між футболістами після того, як Кучер грубо зіграв проти Мбокані. Арбітр вгамував пристрасті чотирма жовтими картками, дві з яких перетворилися на червоні.