В останній день Паралімпіади українські спортсмени завоювали 4 медалі

В день закриття Ігор українські лижники завоювали три срібних і одну бронзову медаль.

В останній день Зимових Паралімпійських ігор в Сочі-2014 українські спортсмени завоювали чотири медалі у лижних гонках.

В гонці на 5 км стоячи 30-річна Юлія Батенкова фінішувала другою, а 23-річна Олександра Кононова — третьою. Переможниці гонки — росіянці Анні Міленіній — українки програли 12.5 і 15 секунд відповідно.

В гонці на 5 км у візках 32-річна Людмила Павленко посіла друге місце, програвши німкені Андреа Ескау 18.4 секунд.

Останню медаль серед українців виборов 24-річний Максим Яровой в гонці на 10 км у візках. Він фінішував другим, програвши чемпіону, канадцю Крісу Клеблю 14.5 секунд.

В неофіційному медальному заліку Україна посіла четверте місце. Наші спортсмени вибороли 25 медалей — 5 золотих, 9 срібних і 11 бронзових.

Попереду Росія, Німеччина і Канада. Канадські спортсмени обійшли Україну в останній день змагань.