За один день українські параолімпійці завоювали шість медалей у Сочі

В скарбничці України вже 20 медалей — 5 золотих, 5 срібних і 10 бронзових.

Врожайним виявився для України сьомий змагальний день на Паралімпіаді в Сочі-2014. Сьогодні наші біатлоністи вибороли шість медалей.

До «бронзи» та двох золотих медалей в гонках на візках і стоячи, наші спортсмени додали три медалі в гонках серед біатлоністів з вадами зору, передає «Проспорт».

22-річна Оксана Шишкова посіла третє місце в гонці на 12.5 км, програвши двом росіянкам — Юлії Будалєєвій і Міхаліні Лисовій. Оксана завоювала «четверту» бронзу в Сочі.

А у чоловічій гонці на 15 км одразу двоє українців опинилися на п'єдесталі пошани. 23-річний Анатолій Ковалевський виборов «срібло». А дворазовий чемпіон Сочі 35-річний Віталій Лук'яненко поділив з росіянином Станіславом Чохлаєвим третю сходинку.

Обоє спортсменів показали однаковий час на фініші і обоє отримають по бронзовій медалі. Для Ковалевського це перша медаль, а Лук'яненко завоював 10-ту паралімпійську медаль в кар'єрі. У Віталія 4 золотих, 2 срібних та 4 бронзових нагороди.

Відзначимо, що тепер в скарбничці України 20 медалей — 5 золотих, 5 срібних і 10 бронзових.