Українські біатлоністки на Паралімпіаді завоювали ще дві медалі

Людмила Павленко посіла третє місце, а Олександра Кононова фінішувала другою.

В Сочі тривають Зимові Паралімпійські ігри-2014. В четвертий змагальний день розігруються медалі у біатлоні та гірськолижному спуску.

Наші біатлоністки завоювали дві медалі у двох гонках на 10 км. Людмила Павленко посіла третє місце в гонці на візках, а Олександра Кононова фінішувала другою в гонці стоячи.

В гонці стоячи чотири українки фінішували в першій сімці. Людмила Ліашенко, яка посіла четверте місце, програла бронзовій призерці 4 секунди.

В чоловічих гонках на 12.5 км — на візках і стоячи — українці не завоювали медалей.

Також сьогодні ще відбудуться чоловіча і жіноча гонки серед спортсменів з вадами зору.

З урахуванням сьогоднішніх медалей біатлоністок в скарбничці України вже 9 нагород — 2 золотих, 3 срібних та 4 бронзових.