«Шахтар» виплатить родині загиблого футболіста всю суму контракту
Контракт з нападником було розраховано до середини 2015 року.
Донецький «Шахтар» допоможе фінансово сім'ї бразильця Майкона, який загинув в ДТП 8 лютого. За словами гендиректора клубу Сергія Палкіна, президент «гірників» Ринат Ахметов вирішив виплатити родині футболіста всю суму за контракт, який було підписано до середини 2015 року, пише «Проспорт».
«З юридичної точки зору в подібних ситуаціях він втрачає силу. Але у Майкона залишилися 7-річна донька та досить літні батьки. Тому президент клубу прийняв рішення виплатити його сім'ї гроші, передбачені контрактом, у повному обсязі, щоб підтримати його рідних в цю складну хвилину», — розповів Палкін.
Нагадаємо, трагедія сталася в центрі Донецька. Майкон намагався об'їхати автівку, що їхала попереду, та виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з іншою машиною. Футболіст помер на місці. Водія іншого авто доставлено в лікарню з переломами, його життю нічого не загрожує.
Інцидент шокував футбольну Україну, а друзі-футболісти Майкона висловили співчуття його близьким.