«Шахтар» обіграв «Металіст» у другому турі Об’єднаного Суперкубка

«Гірники» обіграли «металістів» з рахунком 2:0.

Донецький «Шахтар» виграв українську битву проти харківського «Металіста» у другому турі Об'єднаного Суперкубка, повідомляє «Проспорт».

«Гірники» перемогли з рахунком 2:0. На 10-й хвилині навісну передачу Даріо Срни закмнув Дуглас Коста. А на 70-й хвилині Срна бездоганно виконав штрафний удар. Матч пройшов при тотальній перевазі «Шахтаря».

Могли донеччани виграти з більшим рахунком, але не реалізували чимало гольових моментів.

Турнірне положення. «Шахтар» з шістьма очками впевнено очолює турнірну таблицю Суперкубка. Другий — «Зеніт» (3 очки), третій — ЦСКА (2 очки), а четвертий — «Металіст» (1 очко).

Щоб виграти турнір, донеччанам достатньо нічиєї з у грі з ЦСКА. Обидві зустрічі третього туру відбудуться 5 лютого.