«Шахтар» вилетів з Ліги чемпіонів

Програвши ключовий матч у Лізі чемпіонів, «Шахтар» гратиме у плей-офф Ліги Європи.

Донецький «Шахтар» завершив виступи у Лізі чемпіонів. У шостому турі команда Мірчі Луческу поступилася «Манчестер Юнайтед» з рахунком 0:1, повідомляє «Проспорт».

Півтора тайми «гірники» грали на рівних з грізним суперником, змарнувавши кілька дуже небезпечних моментів. Але пропустивши гол, донеччани опустили руки.

Гольову комбінацію господарі провели на 67-й хвилині. Після розіграшу кутового Філ Джонс невідпорно пробив з 11-ти метрів і П'ятов не зміг врятувати команду.

В іншому матчі групи А «Байєр» на виїзді мінімально обіграв «Реал Сосьєдад», тож «гірники» завершують виступи у чемпіонській Лізі.

Але єврокубкова кампанія для донеччан не закінчується. «Шахтар» гратиме у 1/16 фіналу Ліги Європи.