«Волинь» розгромила боратинську «Ласку» з рахунком 15:0

У вівторок, 17 вересня, луцька «Волинь» провела розминку на аматорах, замінивши таким чином вечірнє тренування.

Підопічні Віталія Кварцяного у контрольному матчі розбили бронзового призера чемпіонату Волині боратинську «Ласку» з рахунком 15:0.

Різниця у класі команд далася взнаки вже з перших хвилин: «Волинь» грала у своє задоволення і вже у першому таймі забила шість голів. Спротив боратинців у другому таймі став ще меншим, і лучани покарали суперника ще дев'ять разів.

Дублі на рахунку Бікфалві, Хомченка та Скоби. По голу забили Сімінін, Шершун, Задерецький, Мемешев, Козьбан, Шумахер та Гошкодеря.

Нагадаємо, що за дев'ять турів Прем'єр-ліги «волиняни» лише двічі перемагали, і наразі посідають 12-ту сходинку у турнірній таблиці.

Цієї п'ятниці, 20 вересня, «Волинь» вдома прийматиме маріупольський «Іллічівець». Пряму відеотрансляцію дивіться на каналі 2+2 та на «Проспорті». Початок — о 17:00.