«Шахтар» ефектно розгромив «Динамо» в Донецьку

Супербитва чемпіонату України «Шахтар» — «Динамо» завершилася перемогою команди Мірчі Луческу з рахунком 3:1.

«Гірники» забили вже на другій хвилині, розповідає «Проспорт». Даріо Срна ефектно пробив зі штрафного — Максим Коваль не міг допомогти. Але динамівці швидко зрівняли рахунок завдяки суперудару Юнеса Беланди.

«Шахтар» залякав гостей під кінець першого тайму, коли Срна ледь не забив другий гол. Капітан донеччан знову смачно приклався до м'яча зі стандарту — сфера струсила стійку.

Та «гірники» таки забили вдруге. Едуардо, який вийшов на заміну, пробив Коваля після скидки Тайсона.

Фінальну крапку поставив Алекс Тейшейра на 85-й хвилині. Бразилець завершив стрімку атаку «гірників»: Коваль стрибнув у бік польоту м'яча, але завадити йому залетіти у ворота не зміг.

Таким чином, динамівці не змогли розчаклувати «Донбас-Арену»: «Шахтар» всьоме поспіль перемагає «Динамо» в Донецьку.

Після цієї перемоги «гірники» мають 12 очок і стають одноосібними лідерами турнірної таблиці.