Українець Павло Іщенко став чемпіоном Європи з боксу

Українець Павло Іщенко (вагова категорія до 60 кг) здобув золоту нагороду на чемпіонаті Європи з боксу у Мінську. Про це повідомляє прес-служба Федерації боксу України.

«У надзвичайно напруженому поєдинку проти господаря рингу білоруса Вазгена Сафарянца Павло Іщенко продемонстрував справжній характер та волю до перемоги. У підсумку судді віддали перемогу нашому боксеру з рахунком 29:28, 29:28, 28:28», - зазначається у повідомленні.

В іншому двобої ще один український боксер Микола Буценко виборов срібну медаль континентальної першості. У фіналі наш боксер поступився титулованому ірландцю, першому номеру посіву вагової категорії до 56 кг Джону Джозефу Нолану, інформує ukrinform.ua/

Раніше у збірній України бронзовими призерами чемпіонату Європи стали Богдан Шелестюк (69 кг), Євген Хитров (75 кг) і Денис Пояцика (91 кг).