Український борець став чемпіоном Європи

На чемпіонаті Європи український борець Павло Олійник відборовся в чотирьох сутичках, вигравши кожну з них.

Джерело: Відомості

На чемпіонаті Європи український борець Павло Олійник відборовся в чотирьох сутичках, вигравши кожну з них. Українець стартував на турнірі з перемоги над болгаром Любінь Ілієв - 3:0, 2:1. Чвертьфінальний поєдинок проти словака Йозефа Жаловяра Олійник почав невдало і програв першу двохвилинці - 0:1. Але два наступних періодах він завершив достроково - 6:0, 6:0.

У півфінальній сутичці Олійника проти Егзона Шали українець першому періоді поступився - 2:8, але потім зрівняв рахунок у поєдинку, а у вирішальному періоді не залишив супернику шансів - 8:0. Представник вільного стилю Павло Олійник (вагова категорія 96 кг) у фіналі переміг Каміла Скаскевіча з Польщі і став чемпіоном Європи.