Українські легкоатлетки стали переможницями на чемпіонаті Європи

Ольга Саладуха

Українські легкоатлетки Ольга Саладуха та Наталія Лупу вибороли нагороди найвищої проби на чемпіонаті Європи, який завершився у Гетеборзі.

Українські легкоатлетки Ольга Саладуха та Наталія Лупу вибороли нагороди найвищої проби на чемпіонаті Європи, який завершився у Гетеборзі. У фіналі змагань із потрійного стрибка Саладуха у першій же спробі довела, що є номером один не лише у Європі, а й у світі. Стрибнувши на 14,88 метра, Ольга продемонструвала найкращий результат сезону.

На "срібло" настрибала росіянка Ірина Гуменюк (14,30 м), а бронзовою призеркою чемпіонату стала італійка Сімоні Ла Мантіа (14,26 м).

Лупу ж була найкращою у бігу на 800 метрів. Протягом трьох кіл українка трималася позаду суперниць, як і у попередніх забігах, а потім почала прискорюватись і обійшла всіх. Крім того, Наталії вдалося встановити і найкращий результат сезону (2.00,26 хв).

"Срібло" чемпіонату - у росіянки Олени Котульської (2.00,98 хв). "Бронзу" виграла білоруска Маріна Арзамасова (2.01.21).