Зустріч «Динамо» і «Бордо» закінчилась рахунком 1:1. Гусєв не забив пенальті

На полі НСК «Олімпійський» завершилася перша зустріч «Динамо» і «Бордо» в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи.

На полі НСК «Олімпійський» завершилася перша зустріч «Динамо» і «Бордо» в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи. Команда Олега Блохіна не зуміла обіграти команду з Франції в домашньому матчі, рахунок гри - 1:1.

У першому таймі суперники обмінялися голами - на 20-й хвилині Лукман Харуна відмінним ударом вивів динамівців вперед, а через три хвилини Людовік Обраньяк відправив м'яч у ворота киян.

Після перерви господарі встановили контроль над серединою поля і мали ряд можливостей для взяття воріт футболістів із Франції. За чверть години до закінчення гри Олег Гусєв заробив пенальті, проте не зумів реалізувати 11-метровий удар, влучив у поперечину.

У результаті суперники завершили гру нічийним рахунком, матч команд відбудеться 21 лютого в Бордо.