Збірна України з футзалу здолала команду Польщі

Збірна України з футзалу у товариському матчі у Львові здолала команду Польщі з рахунком 3:0.

Збірна України з футзалу у товариському матчі у Львові здолала команду Польщі з рахунком 3:0. Вдала гра української команди стала дебютною для тренера харківського «Локомотива» Євгена Ривкіна у якості наставника національної збірної.

У першому таймі українці володіли ініціативою та контролювали хід поєдинку, на що поляки відповідали контратаками. Але у перші 20 хвилин зустрічі вболівальники, які прийшли до палацу спорту «Галичина», так голів і не побачили.

Долю зустрічі вирішили два поспіль забитих української збірною м‘ячі на 30-й хвилині. Журба вдало замкнув передачу Кисільова на дальній стійці, а через хвилину Свиридов вдруге засмутив голкіпера збірної Польщі.

За чотири хвилини до закінчення матчу Шпигар скористався прострілом Свиридова з лівого флангу і встановив остаточний рахунок − 3:0.

Сьогодні, 11 лютого, збірні України і Польщі проведуть у львівському палаці спорту «Галичина» другий товариський матч.