Українські біатлоністи приїхали з Кубка світу без медалей

У німецькому Рупольдингу завершився п’ятий етап Кубка світу з біатлону. Спринтерські гонки, що відкривали етап, склалися для наших збірних невдало.

У німецькому Рупольдингу завершився п’ятий етап Кубка світу з біатлону. Спринтерські гонки, що відкривали етап, склалися для наших збірних невдало. Так, жіноча команда, яка стартувала першою, на фініші була лише сьомою, як і чоловіча, яка стартувала п’ятою, розповідають «Коментарі».

... 7. Україна (0+10) +1:51.7

У жіночому спринті тільки Наталії Бурдизі вдалося пройти обидва рубежі, закривши всі мішені, але спортсменці не вистачило швидкості. Зате все гаразд з ходом було у Валі Семеренко, і, навіть допустивши одну помилку в стрільбі, вона на другому етапі поспіль потрапила до вісімки найсильніших. Ще троє наших дівчат фінішували з одним промахом: Віта Семеренко та Олена Підгрушна — по сусідству на 18-й і 19-й позиціях, а Юлія Джима — на 28-му місці.

У чоловічій спринтерській гонці кращий результат серед українців показав Андрій Дериземля, котрий провів найкращу гонку в сезоні. Для решти українців спринт склався менш вдало. У очковій зоні, крім Дериземлі, фінішував лише Олександр Біланенко. У трьох інших хлопців — по два промахи.