Молодіжна збірна України з футзалу виграла міжнародний турнір

У суботу, 16 грудня, молодіжна збірна України з футзалу виграла міжнародний турнір "Петербурзька осінь", який проходив в Росії. У фіналі українці здолали комнаду Словаччини з рахунком 4:2.

Вагому заявку на перемогу гравці з України зробили вже на шостій хвилині зустрічі. Разуванов пробив у верхній кут воріт суперника після розіграшу штрафного (1:0), а Литвінов подвоїв рахунок після помилки захисників Словаччини.

Словацькі футзалісти намагалися якомога швидше відігратися, проте це не пішло їм на користь. У відповідь на один гол українці відповіли ще двома. Відзначилися ті самі: спочатку Литвінов, а потім Разуванов, який покарав суперників, пробивши десятиметровий удар.

Після перерви словаки не скорилися, але змогли зменшити розрив лише на один м'яч (Драховські забив на 25-й хвилині). Всі інші їх намагання були марними.

Нагадаємо, що напередодні у півфіналі українці перемогли збірну Росії: основний та доданий час у цьому матчі завершилися з рахунком 2:2, а от у серії післяматчевих пенальти гравці збірної України були більш влучними, ніж їх суперники. Росіяне ж отримали бронзові нагороди турніру: у матчі за третє місце вони перемогли збірну Ірану 4:3.

У 2012 році це вже другий трофей, який здобуває команда Євгена Ривкіна. У серпні вона виграла чемпіонат світу серед студентів.

Словаччина 2:4 Україна

Словаччина: Мічуда, Оберман, Бєзак, Філан, Смаховський, Скулєч, Ніклер, Микулішин, Марусініч, Крістофік, Мрок, Здрахал А., Здрахал М., Затович, Драховські, Доса, Червений

Україна: Ільків, Савенко, Кіданов, Шотурма, Шамлі, Сірий, Разуванов, Литвінов, Лазикін, Кравцов, Королішин, Шпігарь

Голи: Бєзак (12), Драховські (25) - Разуванов (6, 15), Литвінов (6, 13)