Вперше на чемпіонаті світу з сумо переміг українець

Українець Костянтин Єрмаков прославив нашу країну на чемпіонаті світу з сумо, який відбувся у Гонконгу. Єрмаков переміг у найпрестижнішій суперважкій категорії — 115 кілограмів.

Українець Костянтин Єрмаков прославив нашу країну на чемпіонаті світу з сумо, який відбувся у Гонконгу. Єрмаков переміг у найпрестижнішій суперважкій категорії — 115 кілограм, пише «Проспорт».

До цього зробити це не вдавалося жодному з українських спортсменів. На шляху до чемпіонського титулу Костянтин у півфіналі змагань переміг японського майстра сумо, який має титул дворазового чемпіона світу та жодного разу не програв на міжнародних турнірах.

На чемпіонаті світу наш спортсмен отримав ліцензію на Всесвітні ігри з сумо, які пройдуть влітку 2013 року в Колумбії.