«Металіст» здобув першу перемогу в Лізі Європи

Харківський «Металіст» здобув першу перемогу в нинішній Лізі Європи, обігравши на своєму полі австрійський «Рапід» з рахунком 2:0.

На 60-й хвилині рахунок у матчі відкрив півзахисник господарів Едмар, точно пробивши головою після подачі зі штрафного. А на 88-й хвилині капітан «Металіста» Клейтон Шав'єр закріпив перевагу своєї команди, завершивши красиву комбінацію партнерів влучним ударом головою.

В іншому матчі групи К німецький «Байєр» обіграв у гостях норвезький «Русенборг» із рахунком 1:0.

Таким чином після двох турів «Металіст» і «Байєр» лідирують у групі, набравши по 4 очки, «Русенборг» має 3 очки, а «Рапід» не набрав жодного пункту.