Українські борці-ветерани на чемпіонаті світу зібрали чимало медалей

В Угорщині пройшов чемпіонат світу з вільної та греко-римської боротьби серед ветеранів. У цих змаганнях брали участь й українські спортсмени, зокрема троє борців із Луцька.

Джерело: Відомості

18 вересня у Будапешті боролися класики у трьох вікових групах - B, E, F, повідомляє wrestlingua.com. У групі B серед борців віком 41-45 років Україну представляли двоє спортсменів: Олександр Соловей (63 кг) та Олексій Ложечка (76 кг). Олександр Соловей завоював бронзу Чемпіонату світу, а Олексій Ложечка завершив виступ на дев'ятій позиції у своїй вазі.

У групі E серед борців 56-60 років брав участь лише один український ветеран – лучанин В’ячеслав Шардін (97 кг). В'ячеслав зміг пробитися у фінал і завоювати для України срібну медаль ветеранського чемпіонату світу з греко-римської боротьби.

Група F – борці у віці 61-65 років. У групі F честь українського прапора захищали Олександр Пащенко (97 кг), Ігор Корольков та Микола Ложкін (обидва 69 кг). У підсумку Ігор Корольков завоював срібну медаль, а Микола Ложкін – бронзову. Олександр Пащенко не дістався до п'єдесталу, залишившись на 6-у місці.

19 вересня в боротьбу вступили ще дві вікові групи - C і D. У групі C (46-50 років) Україну представляли четверо спортсменів, двоє з яких завоювали бронзові нагороди. Призерами ветеранського чемпіонату світу стали Лев Воронін (130 кг) та Володимир Охлобін (97 кг).

Найбільш численною і найуспішнішою серед українських спортсменів стала група D - 51-55 років. Відразу сім українців боролися в цій віковій групі і двоє з них стали чемпіонами світу. На найвищий щабель чемпіонату світу серед ветеранів з греко-римської боротьби піднялися лучанин Михайло Нилипюк (63 кг) і Сослан Адирхаєв (76 кг). Близьким до бронзи також був важковаговик із Луцька Олександр Карпюк, він завершив турнір на п'ятій позиції. Інші спортсмени не потрапили в першу п'ятірку.